Přeskočit na obsah
ARES.CZ Vyhledávání ekonomických subjektů

Mgr. Marek Jenerál

Soudní exekutor ve Zlíně · Exekutorský úřad Zlín

Kontakt

Exekutorský úřad: Exekutorský úřad Zlín

Adresa: Krátká 4447, 760 01 Zlín

Telefon: +420 577 001 640

E-mail: e-mail

Web: www.euzl.cz

Datová schránka: 4e5pk2q

IČO: 65850661· profil v ARES →

Znalost cizích jazyků

  • angličtina
  • němčina
  • slovenština

Kde exekutora najdete

Další exekutoři

Exekutorské úřady ve stejném městě:

Exekutoři ve Zlíně →

Časté dotazy

Kde sídlí soudní exekutor Mgr. Marek Jenerál?

Mgr. Marek Jenerál vede Exekutorský úřad Zlín na adrese Krátká 4447, 760 01 Zlín. Pro podání a dotazy k řízení použijte nejlépe datovou schránku 4e5pk2q.

Působí exekutor Mgr. Marek Jenerál po celé ČR?

Ano. Soudní exekutor má celostátní působnost — může vést exekuce proti dlužníkům z celé České republiky, nejen ve Zlíně. Exekutora si volí věřitel (oprávněný) při podání návrhu; místní příslušnost podle bydliště dlužníka se u exekuce neuplatní.

Jaké má IČO a datovou schránku exekutor Mgr. Marek Jenerál?

Mgr. Marek Jenerál má IČO 65850661 a datovou schránku 4e5pk2q. Údaje si můžete ověřit v seznamu Exekutorské komory ČR i v rejstříku ARES.

Domluvím se u exekutora Mgr. Marek Jenerál cizím jazykem?

Ano — úřad uvádí znalost jazyků: angličtina, němčina, slovenština.

Jak se bránit exekuci vedené úřadem Mgr. Marek Jenerál?

Proti exekuci lze podat návrh na zastavení exekuce (např. je-li dluh promlčený nebo uhrazený) nebo návrh na vyškrtnutí věci ze soupisu, patří-li jinému. Doporučujeme konzultaci s advokátem; při více exekucích lze zvážit oddlužení. Vždy komunikujte s úřadem — nečinnost situaci zhoršuje.

Ověření údajů

Údaje pocházejí z oficiálního zdroje Exekutorské komory ČR a jsou ověřeny k . Datovou schránku 4e5pk2q lze ověřit v seznamu držitelů datových schránek. Konkrétní probíhající exekuce dohledáte v Centrální evidenci exekucí. Řešíte-li více dluhů najednou, může být řešením oddlužení — viz insolvence a oddlužení na ARES.CZ.